Kiemelt állások

2018.09.05. 09:44

ÉTTERMI DOLGOZÓ

Száznál is több országban vagyunk jelen, naponta vendégek millióit szolgáljuk ki. Ma már nehéz elhinni, hogy amikor 1930-ban Harland Sanders megnyitotta kis éttermét, csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt. Kezdettől fogva hű volt az elvéhez, és feltétel nélkül követte azt:

„Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál.” Sok év eltelt azóta, de a KFC hitvallása nem változott. Hiszünk abban, hogy ez az alapelv tette sikeressé a KFC-t, ezért választják olyan sokan az éttermeinket – bíznak bennünk és jól érzik magukat nálunk.

Újonnan nyíló autós KFC éttermünkbe keresünk munkatársakat Zalaegerszegen az alábbi pozícióba:

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

Stabil, bejelentett, hosszú távú munka

Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség

Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat

Versenyképes fizetés + bónusz + cafeteria + borravaló

25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban

Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni

Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni

Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni

Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani

Pontosan és precízen dolgozni

JELENTKEZZ, HA:

Pozitív és mosolygós vagy

Szereted az új kihívásokat

Szeretsz csapatban dolgozni

Szeretsz emberekkel foglalkozni

Szeretnél fejlődni és egy dinamikus fejlődés részese lenni

Fontos számodra a rugalmas munkaidő

Anyagi függetlenségre vágysz

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETEI:

Fizikai, Segéd-, Betanított munka

Csomagolás, Feltöltés

Konyhai munka

Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom

Éttermi vendéglátás

Teljes vagy részmunkaidő

Diákmunka

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

8900 Zalaegerszeg, Balatoni út

Az önéletrajzokat a [email protected] címre várjuk.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!