Kiemelt állások

2018.07.19. 11:16

Értékesítő munkatárs

A Mediaworks Hungary Zrt.

értékesítő munkatársat keres

A Mediaworks Hungary Zrt. ismert és közkedvelt kiadványaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 14 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 1200 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A Mediaworks Hungary Zrt. Field Sales csapatába értékesítő munkatársat keres.

FELADATOK

  • értékesítési tevékenység ellátása rendezvényeken, fesztiválokon, bevásárlóközpontokban, hipermarketekben
  • promóciós célok megvalósításában történő részvétel
  • kérdőívezés

    ELVÁRÁSOK

  • nyitott, lelkes személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • ambiciózus egyéniség
  • alapfokú végzettség

    AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes bérezés
  • nagyvállalati háttér
  • rugalmas időbeosztás
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • jó munkahelyi légkör, összetartó csapat
  • folyamatos képzések, értékesítési tréningek

    PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

    MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém megye, Vas megye, Zala megye, Fejér megye, Baranya megye

    Pályázatát a pozíció megjelölésével 2018.07.31-ig az alábbi címre várjuk:

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!