Kiemelt állások

2018.09.14. 08:44

Építésvezető

A HOMLOK ÉPÍTŐ ZRT. tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres ÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe magasépítési projektek generál kivitelezéséhez.

Kiemelt feladatok:

Generál kivitelezési munkák helyszíni irányítása, ütemterv szerinti vezetése

Alvállalkozó munkájának irányítása, ellenőrzése, teljesítésigazolások alátámasztása

Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása

Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása

A kivitelezés során a minőségi követelmények biztosítása, a technológiai, munkavédelmi és egészségügyi előírások betartatása

A minőségi mintavételek elvégeztetése

Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása, ellenőrzése

Munkaterületre érkező anyagok, eszközök koordinálása

Kapcsolattartás az alvállalkozókkal

Felmérési naplók készítése, ellenőrzése, geometriai és mennyiségi felmérések készítése

Építési naplóban napi bejegyzések megtétele

Elvárás:

Legalább középfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építésztechnikus / felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök diploma előnyt jelent

5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés, jó probléma megoldó készség

Terhelhetőség, koncentrálóképesség

Felelősségtudat

Jó kapcsolat kialakítása és fenntartása a kollégákkal és partnereinkkel

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

Hosszú távú együttműködés

Részvétel magas színvonalú, nagy volumenű projektek sikerében

Szakmai gazdagodás lehetősége

A mindennapi munkában gyors vezetői döntések, közvetlenség, emberség

Már összekovácsolódott csapat támogatása

Munkavégzés helye:

Vas megye (Szombathely)

Önéletrajzokat a következő e-mail címre várunk: [email protected]