Hirdetés

2023.01.19. 14:40

Minőségellenőrt keres a zalaegerszegi Spiller2000 Kft.

Szeretnél egy ÖSSZETARTÓ csapatban, KIVÁLÓ munkakörülmények között dolgozni? MEOZZ NÁLUNK!

KÉSZEN ÁLLSZ arra, hogy egy innovatív és fejlődési lehetőségekkel teli munkahelyen dolgozz?

Akkor a döntés csak RAJTAD ÁLL, jelentkezz zalaegerszegi cégünkhöz MINŐSÉGELLENŐRNEK!

Hogy mi lesz pontosan a feladatod?

  • Alkatrészek gyártásközi és gyártás végi vizuális és mérőeszközös minőségellenőrzése
  • Dokumentációk elkészítése

RUGALMASAN KEZELJÜK munkavégzési szándékodat, hiszen több munkarendbe is keresünk most embert! Hogy milyen felállásokra tudod beadni jelentkezésedet?

  1. 8 órás munkakör: heti 40 óra, két műszakban
  2. 6 órás munkakör: heti 36 óra
  3. 4 órás munkakör: heti 20 óra

A LEHETŐSÉG a tiéd! Melyik munkarend illeszkedik az életedbe? Azonban mielőtt jelentkezel, olvasd el, hogy mit várunk el MINŐSÉGELLENŐREINKTŐL!

  • Elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés
  • Műszaki ismeretek, mérési és rajzolvasási képesség – ez a vizuális ellenőrzést végzőknél nem elvárás, hanem előny!
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikációs készség, precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, csapat orientáltság
  • Fejlődőképesség

Úgy érzed, hogy ezeknek a kritériumoknak te MEGFELELSZ? Akkor ismerd meg azokat az ELŐNYÖKET, amiknek köszönhetően még ideálisabb számunkra a jelentkezésed!

  • Minőségbiztosítási technikák ismerete
  • 3D koordináta mérőgép ismerete
  • Forgácsolás területén szerzett minőségügyi munkatapasztalatok

Több, mint 30 éve foglalkozunk forgácsolt alkatrészek gyártásával. Cégünk az új technológiákkal együtt folyamatosan változik, fejlődik. Több, mint 500 féle alkatrészt

gyártunk, többségében rozsdamentes anyagokból, de nem riadunk vissza speciális alapanyagok, illetve a réz és alumínium ötvözetek megmunkálásától sem.

Csatlakozol hozzánk?

A jó hírem az, hogy különösen nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy munkatársaink sokrétű szakmai tudást és gyakorlatot szerezhessenek nálunk.

Miért jó választás a Spiller2000 Kft. munkatársának lenni?

  • Saját fejlesztésű mentor program keretében segítünk a beilleszkedésben és a munka betanulásában.
  • Munkabéred mellé magad választhatsz kafetéria elemeket kafetéria keretünkből
  • Kiemelkedő figyelmet fordítunk egészségedre
  • Támogatjuk, ha tanulni szeretnél
  • Lehetőséged van a béredet kiegészíteni
  • Értékeljük a lojalitásod

FONTOS tudnod! Nálunk nem vagy beskatulyázva, versenyképes fizetésed mellé lehetőséged van plusz pénzre szert tenni. Ez csak rajtad áll!

Kell még ennél több? KÜLDD EL jelentkezésedet MOST biztos lábakon álló cégünkhöz!

[email protected]

Spiller2000 Kft.

#álláslehetőség #biztosmunkahely #jelentkezz #spiller2000 #várunktéged #kafetéria #fejlődésilehetőség #mentorprogram #minőségellenőr #meo