Állás

2022.04.29. 09:24

Europart

Az EUROPART Európa vezető alkatrész-forgalmazója, a haszongépjármű szervizek valamint tehergépkocsi, tréler, áruszállító és buszflották üzemeltetőinek vezető partnere Európában. A 300 kereskedőházból álló hálózata Európa szerte 28 országban, több mint 400.000 alkatrészt átfogó szállítási programmal, több mint 7000 alkatrészből álló EUROPART Premium Parts saját márkával biztosít kimagasló minőségmenedzsmentet, az egész világra kiterjedő helyben történő szállítói minősítési rendszert ügyfelei számára.

Bővülő zalaegerszegi telephelyünkre keressük új kollégánkat kiszállítói munkakörbe

Milyen feladatok várnak rád?
• Ügyfeleink megrendelése alapján összeállított alkatrészeket az ügyfél által megjelölt telephelyre
kiszállítod
• Kiszolgálod ügyfeleinket, ellátod őket promóciós anyagokkal, katalógusokkal
• Kapcsolatot tartasz az ügyfelekkel, felmerülő kérdéseik esetén a helyszínen szakmai tanácsot adsz
• A helyszínen felmerülő igényekre megoldást keresel
• Részt veszel a telephely egyéb feladataiban is

Téged várunk, amennyiben
• rendelkezel középfokú végzettséggel
• jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz
• felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
• van B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod

Előnyt jelent:
• ha van iparági tapasztalatod, tehergépjármű alkatrész ill. szerkezeti ismeretekkel is rendelkezel
Amit mindezekért biztosítunk számodra
• baráti légkört egy összeszokott, támogató csapatban
• nagy múltú nemzetközi társaság stabil hátterét
• béren kívüli juttatásokat
• szakmai fejlődési lehetőséget, tréningeket és hosszú távú karriert.

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg Belépés: megállapodás szerint
Néz körbe nálunk a www.europart.net/hu oldalon és lépj, ha tetszik, amiet csinálunk!