2009.05.13. 10:56
Péterfy Sándor megyei tanulmányi verseny
A 2008/2009-es tanévben Péterfy Sándor tiszteletére megrendezett megyei tanulmányi versenyen és művészeti vetélkedőn a következő eredmények születtek.
Mesemondás 1-2. osztály
I. Nagy Viktória Miklósfai Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Smolczné Sági Gyöngyi
Tulézi Erik Zrínyi Miklós ÁMK, Murakeresztúr - Felkészítő: Vassné Boa Gabriella
II. Kovács Roxána Zrínyi Miklós Általános Iskola Nagykanizsa - Felkészítő: Dr. Varga Imréné
III. Szőllősi Miklós Weöres Sándor Általános Iskola, Gelse - Felkészítő: Nith Ferencné
Különdíj:
Németh Tamás Móra Ferenc Általános Iskola, Zalakaros
Jól értelmezett, játékos előadásmód.
Felkészítő: Kurucz Eszter
Vugrinecz Alex Általános Iskola Kiskanizsa, Nagykanizsa
Felkészítő: Kovács Mária
Jól értelmezett előadás.
Mesemondás 3-4. osztály
I. Csizmadia Tímea Általános Iskola Kiskanizsa, Nagykanizsa - Felkészítő: Kocsis Anikó
II. Baj Bianka Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Sónitz Istvánné
Budai Fanni Talentum AMI és SZKI, Marcali - Felkészítő: Zubor Andrea
III. Molnár Emma Zrínyi Miklós ÁMK, Murakeresztúr - Felkészítő: Delyné Csere Andrea
Zavaczky Áron Általános Iskola Kiskanizsa, Nagykanizsa - Felkészítő: Takács Zoltánné
Különdíj:
Bogdán Vivien Miklósfai Általános Iskola, Nagykanizsa
Szép, tiszta beszéd.
Felkészítő: Kocsisné Őri Éva
Dobrádi Dóra Kőrösi Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Vizeli József
Hangsúly, mimika jó.
Varga Petra Palini Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Vernyelné Takács Mária
Jó kiállás, tiszta beszéd.
Népdaléneklés 3-4. osztály
I. Kuzma Cintia Hevesi Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Kovácsné Egres Éva
Lukács János Fekete István Általános Iskola, Borsfa - Felkészítő: Szabó Ágnes
II. Magasdi Bence Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Némethné Bóha Andrea
Paulik Flóra Piarista Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Szentgyörgyi Ildikó
Tóth Dániel Kertvárosi Általános Iskola, Zalaegerszeg - Felkészítő: Mikóné Kocsis Éva
III. Sajni Mátyás Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Kanizsai Mária
Matematika 3. osztály
I. Gyertyánági Eliza Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Halász Istvánné
II. Balázs Enikő Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Dr. Forróné Biskopits Éva
III. Targuba Dávid Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Palotai Ferencné
Matematika 4. osztály
I. Hegedüs Ákos Hevesi Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa Felkészítő: Bozsokiné Antalics Margit
II. Kálovics Milán Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Gyana Sándorné
III. Kiss Benedek Győző Móra Ferenc Általános Iskola, Zalakaros
Felkészítő: Szabó Szilárd
Rajz 1-2. évfolyam
I. Varga Heléna Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Tihanyiné Gelencsér Katalin
Vass Lilla Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Majorosné Németh Ildikó
Takács Natasa Hevesi Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Nagyné Nagy Henriette
II. Ács Gabriella Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Majorosné Németh Ildikó
III. Bera Evelin Kőrösi Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Jakabfiné Gerócs Elvira
Ferenczy Boglárka Hevesi Sándor Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Nagyné Nagy Henriette
Rajz 3-4 évfolyam
I. Mudry Anna Dorottya Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Majorosné Németh Ildikó
II. Molnár Petra Zrínyi Miklós ÁMK, Murakeresztúr
Felkészítő: Kovácsné Solymos Gabriella
III. Nith Balázs Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Majorosné Németh Ildikó
Bene Barbara Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa - Felkészítő: Saliné Tánczos Mária
Nyelvtan 5. évfolyam
I. Somogyi Brigitta Eötvös Általános Iskola, Zalaegerszeg
Felkészítő: Fiszter Ferencné
II. Kollár Kata Liszt Ferenc Általános Iskola, Zalaegerszeg
Felkészítő: Horváthné Balogh Mária
Halász Bence Andrássy Gyula Általános Iskola, Letenye
Felkészítő: Rózsásné Tímár Zsuzsanna
III. Petrovácz Zsófia Kőrösi Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Novák Endréné
Nyelvtan 6. évfolyam
I. Farsang Vivien Móra Ferenc Általános Iskola, Zalakaros
Felkészítő: Bakonyi Rita
II. Molnár Kristóf Liszt Ferenc Általános Iskola, Zalaegerszeg
Felkészítő: Horváthné Balogh Mária
III. Kocsis Patrícia Eötvös Általános Iskola, Zalaegerszeg
Felkészítő: Galambosné Németh Gabriella
Nyelvtan 7. évfolyam
I. Szilágyi András Kőrösi Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Kókainé Hámorszki Éva
II. Vida Ágnes Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa
Felkészítő: Tislérné Tóth Zsuzsanna
III. Gáspár Edit Palini Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Jakabfy Ferencné
Nyelvtan 8. évfolyam
I. Szilágyi Dezső Kőrösi Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Kókainé Hámorszki Éva
II. Purger Nóra Eötvös Általános Iskola, Zalaegerszeg
Felkészítő: Kontlerné Egyed Edina
III. Déri Luca Liszt Ferenc Általános Iskola, Zalaegerszeg
Felkészítő: Göcseiné Szabó Anikó
Német nyelv 7. évfolyam (3 órás)
I. Kurucz Alexandra Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Peszlegné Henzsel Valéria
II. Sashalmi Erika Palini Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Horváth Enikő
III. Liszli Evelin Csány-Szendrey Általános Iskola, Keszthely
Felkészítő: Jakabfy Ferencné
Német nyelv 7. évfolyam (4-5 órás)
I. Horváth Dóra Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Szekeresné Sztankovics Andrea
II. Salamon Sára Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa
Felkészítő: Kovács Lívia
III. Kovács Adél Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa
Felkészítő: Kovács Lívia
Német nyelv 8. évfolyam (3 órás)
I. Göncz Balázs Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Hetyeiné Kovács Andrea
II. Farkas Katalin Illyés Gyula Általános Iskola, Hévíz
Felkészítő: Rezes Zoltánné
III. Sütő Luca Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Hetyeiné Kovács Andrea
Német nyelv 8. évfolyam (4-6 órás)
I. Varga Zsuzsanna Kőrösi Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Halász István
II. Tóth Vivien Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Szekeresné Sztankovics Andrea
III. Léránt Vivien Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Szekeresné Sztankovics Andrea
Angol nyelv 7. évfolyam
I. Bajsz Norman Rozgonyi Úti Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Nagyné Horváth Edit
Cziklin Vera Illyés Gyula Általános Iskola, Hévíz
Felkészítő:Némethné Balázs Judit
II. Balogh Judit Kőrösi Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Várfalviné Mihály Krisztina
III. Schnider Dorottya Kőrösi Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Várfalviné Mihály Krisztina
Angol nyelv 8. évfolyam
I. Sneff Regina Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa
Felkészítő: Fodorné Koller Zsuzsanna
II. Gelencsér Adél Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Marczinkáné Lakatos Lívia
III. Sernek Dóra Zrínyi Miklós Általános Iskola, Nagykanizsa
Felkészítő: Marczinkáné Lakatos Lívia