Sorsoltak az MLSZ-ben

2025.06.04. 12:20

A ZTE FC II. a Karancslapujtővel harcol meg az NB III.-as indulásért

Az MLSZ sorsolásán kiderült, hogy a Zala vármegyei labdarúgó bajnokság I. osztályában győztes ZTE FC II. az NB III.-as tagágért Nógrád bajnokával, a Karancslapujtő együtesével mérkőzhet meg az osztályozón. A ZTE FC II. csapata vasárnap idegenben kezd.

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a jövő évi NB III-as indulásért rendezett osztályozó mérkőzések párosításait. A ZTE FC II. csapata is érdekelt volt a sorosláson, amely Nógrád vármegye bajnokával, a Silver Tüzép Karancslapujtő csapatával játszik az osztályozón. A ZTE FC II. idegenben kezd most vasárnap 17.30 órától, míg a visszavágót június 1-én Zalaegerszegen rendezik. 

ZTE FC II.
A zalai bajnok ZTE FC II. hosszú útra készülhet az NB III.-as tagságért...
Fotó: Szekeres Péter

Zala vármegye 14 csapatos bajnokságát az egerszegi fiatalok 67 ponttal nyerték meg, Nógrád vármegyében 13 csapat vett részt a küzdelmekben, a Karancslapujtő 61 ponttal végzett az élen. 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!