Diadalnak indult, nehéz lett a vége

2022.11.19. 09:00

Megkezdte a szezont az Egerszegi Titánok jégkoron csapat

Hazai győzelemmel kezdte meg az új OB III.-as jégkorongszezont az Egerszegi Titánok.

Zalai Hírlap

Támadásban a Titánok első „nyugati” meccsükön

Forrás: Zalai Hírlap

Titánok–Semmelweis 7-6 (5-1, 1-5, 1-0)

Zalaegerszegi Jégaréna, 100 néző. Jv.: Mayer, Molnár.

Titánok: Sipos P. – De Paoli, Wéhli, Simon, Szabó, Zelevics (első sor), Kéner, Maslac, Ambrus, Bosnyák, Csata (második), Barna, Szalontai, Bercsik, Egyed, Göncz, Somogyi. Edző: Benkő István. A hazai gólszerzők: Zelevics, Ambrus (2), Csata, Barna (2), Somogyi.

Az új szezonban az OB III. csapatai két csoportban vetélkednek, s a tavaly bronzérmes egerszegiek a nyugatiba nyertek besorolást. A fővárosi ellenféllel szemben kiválóan kezdett a házigazda, ám az elsöprően jó első harmad túlságosan megnyugtatta a gárdát, az ellenfél pedig 6-3 után négy perc alatt egyenlített. A küzdelmes záró játékrészben Ambrus szép egyéni akció végén, az 57. percben szerezte meg a győztes gólt.