felkészülési mérkőzés

2021.03.19. 16:00

Döntetlen a Gyirmóttal

Pénteken kora délután felkészülési mérkőzésen fogadta a ZTE FC NB I.-es labdarúgó csapata az NB II-es Gyirmót FC Győr együttesét.

A hét elején kinevezett Waltner Róbert vezetőedző ezen a találkozón vezényelte először kék-fehéreket. A találkozó első félidejében a Gyirmót szerzett vezetést Heffler Norbert révén, aki büntetőből volt eredményes. A második félidőre teljes sort cserélt a ZTE FC, a végeredményt Tajti Mátyás állította be, aki a mérkőzés végén szabadrúgásból talált be (1-1). A ZTE FC legközelebb április 3-án játszik bajnoki mérkőzést, amikor a DVTK-t fogadja.