2025.04.15. 18:30
Tüzes hangulatú délelőtt, tűzben edződött meglepetéssel (galéria)
A tavaszi szünet előtti napok élménydús programokkal teltek a Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában. A Dózsa-napok programot 37. alkalommal rendezték meg.

127 diák vett részt a Dózsa napok keddi ünnepi műsorában
Fotó: Seres Peter
A hétfő sportvetélkedőkkel telt, kutyás bemutató, kosárlabdázókkal töltött angol óra várta a diákokat, kedden pedig az ünnepi Dózsa-napi műsorral vette kezdetét a nap.

Fotó: Seres Péter
Pacsa András igazgató köszöntötte az iskola közösségét és a vendégeket, a tankerület vezető munkatársait és Böjte Sándor Zsolt önkormányzati képviselőt. Böjte Sándor Zsolt is elismerő szavakkal szólt az iskolában folyó munkáról. A 127 tanuló részvételével zajlott kulturális műsor keretében átadták a tűzzománc mozaikot, mely már hagyomány a Dózsa-napokon. Hangverseny, mozi, aszfaltrajzverseny szerepelt a kedd további kínálatában, szerdán aztán ismét a sportté a főszerep, melyben lesz diák-tanár focimeccs is, a diáktanács pedig titkárt választ.
Dózsa-napok
Fotók: Seres Péter