Frissen Zalából

2021.05.19. 07:00

Nagykanizsa végzős diákjai 2021-ben – Fotók, névsorok

Mutatjuk Nagykanizsa 2021-es ballagóit.

Zalai Hírlap

bATTHYÁNY LAJOS GIMNÁZIUM 12.A osztály 1. sor: Fata Flóra, Mátyás Flóra, Salamon Dóra, Kis Rebeka, Alexa Mercédesz (osztályfőnök), Gárdonyi Zsófia, Dömötör Zsóka, Orbán Dorina Kíra, Felméri Lilla 2. sor: Gazdag Kristóf, Veszelyi Tamás Dániel, Sipos Nikolett, Böröczki Luca, Cziráki Kamilla, Silló Kinga, Gelencsér Larissza, Varga Dániel István, Mikler Barna 3. sor: Sipos Barnabás, Perger Ákos, Pásztor Máté, Aczél Péter, Tuboly Roland Levente, Kovács Bence, Sipos Marcell, Krihó László Bendegúz Hiányzó nincs

Fotós: Szakony Attila

Batthyány Lajos Gimnázium

12/A – 1. sor: Fata Flóra, Mátyás Flóra, Salamon Dóra, Kis Rebeka, Alexa Mercédesz (osztályfőnök), Gárdonyi Zsófia, Dömötör Zsóka, Orbán Dorina Kíra, Felméri Lilla; 2. sor: Gazdag Kristóf, Veszelyi Tamás Dániel, Sipos Nikolett, Böröczki Luca, Cziráki Kamilla, Silló Kinga, Gelencsér Larissza, Varga Dániel István, Mikler Barna; 3. sor: Sipos Barnabás, Perger Ákos, Pásztor Máté, Aczél Péter, Tuboly Roland Levente, Kovács Bence, Sipos Marcell, Krihó László Bendegúz.

12/B – 1. sor: Szalai Ádám, Nagy Anna, Marton Júlia Kata, Kovácsné Nemes Adél (osztályfőnök), Tatár Anna, Kepe Klaudia, Orbán Olivér Ferenc; 2. sor: Glavák Mátyás Zoltán, Baj Barnabás, Kollár Ádám, Simon Máté, Gőgös Péter, Gerencsér Máté; 3. sor: Kovács Márk, Bedők András János, Tiborcz Áron, Kertész Milán, Tóth Miklós, Kőrösi Marián Krisztián; 4. sor: Horváth Csongor Endre, Csertán Balázs, Kassa Áron, Hegedüs Huba, Dervalits Boldizsár, Fritz Dániel, Gerencsér Ádám, Dobos Tamás, Noé Richárd József.

12/C – 1. sor: Nagy Kitti, Belák Anna, Tislerics Kíra, Chen Fanni, Cieloszyk Dorina, Székely Alexandra; 2. sor: Kiss Bianka, Veres Andrea, Csizmadia Gréta, Kovács András (osztályfőnök), Teszlák Fanni, Rádi Lili, Hencsei Ráhel; 3. sor: Szabados Balázs, Néber Florina, Rodek Adél, Dénes Jázmin, Kőnigsberger Sára, Kertész Ametiszt, Burusán Bálint; 4. sor: Dobri Ádám, Kalmár Benedek, Dobri Lajos, Gelencsér Benedek, Benkő Ákos, Csörgics Máté.

12/D – 1. sor: Kovács Fanni, Sánder Léna Veronika, Horváth Anna, Szendrei Diána, Horváth Hanna, Kószó Dorina; 2. sor: Puskár Lili, Koczor Nikolett Jázmin, Szabó Adrienn, Lábodi Gyöngyi (osztályfőnök), Kalamár Eszter, Puskár Panna, Rudics Boglárka; 3. sor: Kárpáti Márk, Vlasics Bence, Magyar Máté, Csonka Lili, Horváth Máté, Molnár Attila, Sinkovics Tamás; 4. sor: Kelemen Tamás, Melles Máté, Brünner Mátyás, Püspöki László András, Antal Bálint, Tóth Zsombor, Szalai János Barnabás.

12/E – 1. sor: Szegletes Anna, Tóth Hanna, Bazsó Brigitta, Németh Regina, Váradi Luca, Hans Patrícia; 2. sor: Knausz Ágnes (osztályfőnök), Domján Rebeka, Németh Fanni, Géri Mirjam, Somogyi Viktória, Sávoly Réka; 3. sor: Háberl Márk, Zolcsák Emese, Taksonyi Alexandra, Krisztián Dóra, Joó Panna, Darázsi Laura, Cseh Sára, Elekes Gergő; 4. sor: Tóth Bence, Ujhelji Dániel, Pécsi Barnabás, Sziva Nátán, Iván Dominik, Joó Botond, Póczak Péter, Kretz Levente. A képről hiányzik: Katona József.

Dr. Mező Ferenc Gimnázium

12/A – 1. sor: Varga Nóra, Barabás Regina Réka, Anda Rebeka Luca, Suhai Eszter (osztályfőnök), Bróz Rebeka, Kómár Kitti, Vörös Cintia Dóra; 2. sor: Domokos Dóra, Nándori Noémi, Kustánczi Vanessza, Debrei Veronika, Gyuranecz Vivien, Szakács Kitti, Kozári Dóra, Szőlősi Csenge. 3. sor: Márfi Virág Kamilla, Mózer Klaudia, Novák Orsolya Boglárka, Mészáros Dorottya, Rádi Szilvia, Mikó Enikő, Légár Mónika, Erdélyi Sára, Kovács Rebeka Korina; 4. sor: Toperczer Dániel, Szabó Barnabás, Kovács Kevin, Gazdag Réka Viktória, Török Laura, Gerencsér Eszter, Decskó Dániel, Németh Mátyás Attila.

12/B – 1. sor: Mohácsi Barbara, Hencz Regina, Hajdu Zsófia, Deiszinger Ivett (osztályfőnök), Bordás Enikő, Kéri Dorina, Hegedüs Nóra; 2. sor: Simon Regina, Erdélyi Lujza, Berki Sára, Ferencz Eliza, Simonka Zsófia, Biró Nikolett, Kómár Liliána, Ugróczi Viktória; 3. sor: Bali Antónia, Blatt Stella, Miatta Mónika, Horváth Viktória, Orbán Luca, Csonka Izabella, Husz Zsófia, Telkes Kitti; 4. sor: Hegedűs Henrik, Dezső Patrik, Szabadics Kolos, Horváth Levente, Novák Boldizsár, Lendvai Kristóf, Lang Vince.

12/C – 1. sor: Hegedüs Estilla, Pusztai Virág, Horváth Gabriella (osztályfőnök), Gerlinger Laura, Tárnok Viktória, Molnár Kitti; 2. sor: Németh Gergely, Fitos Gergő, Koller Gergő, Iványi Dávid, Bedike Márk, Kunovics Dávid, Szabó Péter, Csom Péter; 3. sor: Vékási Bence, Tóth Tamás, Faragó Krisztián, Neuman Erik, Gelencsér Antal, Vollár Dominik, Téczely Krisztián, Kele Máté. A képről hiányzik: Csór Gábor, Gawin Vivien, Kálovits Henrik, Koczor Csanád, Nagy Attila, Németh Sára, Szentes Bianka, Vági Benedek, Zaka Rebeka.

Nagykanizsai SzC Thúry György Technikum

12/A – 1. sor: Kutasy Ferenc János, Bogdán Szabolcs, Pór Martin, Horváth Milán Attila, Zalavári Ágota (osztályfőnök), Tollár Levente László, Bölcz Máté, Süle Tamás, Horváth Péter; 2. sor: Bognár Barbara, Máthé Dzsesszika, Dobos Réka, Tálos Boglárka, Szökrény Cintia, Neimajer Amanda Mónika, Molnár Vivien, Tóth Amanda Kitti, Törő Réka Dorina, Németh Szabina, Bellák Tamara, Serény Lucia, Belső Réka, Czoffer Klaudia Anna, Kollár Fanni.

12/B – 1. sor: Büki Annabella, Birkás Emese, Orsós Csilla, Bajusz Laura, Lakatos Lívia, Kondricz Réka, Kovács Eszter, Madaras Mínea; 2. sor: Czigány Olivér, Horváth Filip, Molnár Márió René, Püspökiné Jámbor Zsuzsanna (osztályfőnök), Vörös Martin Gábor, Maronics Csaba Péter, Németh Marcell.

Nagykanizsai SzC Zsigmondy Vilmos Technikum

12/A – 1. sor: Bécsi Zsófia, Szekrény Eszter, Némethné Gecse Orsolya (osztályfőnök), Mátyus Vivien, Bodó Ramóna; 2. sor: Bohus Rebeka Liliána, Vida Nikolett, Rác Kinga, Kiss Kinga; 3. sor: Lekk András, Vertarics Kristóf, Kiss Kristóf, Czapári Bálint, Jáger Zoltán, Farkas Patrik Zsolt. A képről hiányzik: Pálvölgyi Eugénia, Nagy Nikolett, Farkas Ádám, Orsós Péter, Sohonyai András.

12/B – 1. sor: Vastag Zsófia Eszter, Molnár Lolita, Szabó Zsóka Linett, Simon Mónika (osztályfőnök), Hajmási Boglárka Fanni, Ács Judit, Molnár Veronika; 2. sor: Böhm Alexandra, Szekeres Júlia, Szabó Rebeka Julianna, Lakatos Rebeka, Harangozó Csenge; 3. sor: Vadász Soma, Papp Viktor, Joó Dominik Marcell, Kis Alex, Keszericze Bálint, Borcsek Tamás. A képről hiányzik: Horváth Kornélia, Orsós Tímea, Szollár Martina.

12/D – 1. sor: Hóbor Eszter Barbara, Kotnyek Réka Anna, Hajdu Veronika, Jandó Katalin Rita (osztályfőnök) Baranyai Lili, Bali Zsófia; 2. sor: Bella Márton, Septei Richárd, Mátyás Milán, Balassa Szilveszter, Kovács Bálint; 3. sor: Vámos Patrik Attila, Takács Bálint, Horváth Kristóf Kevin, Horváth Barnabás, Orsós Csaba.

Nagykanizsai SzC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium

12/B – 1. sor: Avas Dorina, Csóri Noémi, Gáspár Viktória Lilla, Gelencsér Katalin, Hegyháti Blanka Kiara, Hóbor Eszter Vanda; 2. sor: Hordós Kata, Kása Zsófia, Orsós Violetta, Faluhelyi Adrienn (osztályfőnök), Szakony Emília, Szántó Sarolta, Varga-Szömös Bianka; 3. sor: Bacsa Dávid, Bécs Dávid, Horváth Marcell, Molnár Levente, Paczári Barnabás, Satmann Gergő.

12/C – 1. sor: Bogdán Tibor, Dara Balázs, Kovács Attila (osztályfőnök), Fehér Barnabás, Hegedűs Csaba, Horváth Martin; 2. sor: Kiss Tamás, Koncz Adorján, Kovács Zsombor, Kulcsár Balázs, Mihályi Miklós, Németh Barnabás; 3. sor: Németh Ádám, Pusztai Dániel, Péter Márk, Simon Barnabás, Vadász Dávid, Varga Barnabás, Waldinger Ádám.

12/D – 1. sor: Csapó Bálint, Tánczos János, Farkas Tünde (osztályfőnök), Lukácsi Máté, Németh Martin, Simon Márkó; 2. sor: Lukácsi Levente, Czippán Máté, Szira Dániel, Benkő Dániel, Pilkhoffer Róbert, Németh Botond. Landek Balázs; 3. sor: Gondos Krisztofer, Pápai Bálint, Tulezi Richárd, Szíjártó Bálint, Pétervári Balázs, Somogyi Kevin; 4. sor: Plotár Simon, Vámosi Gábor, Peti Dániel, Kotnyek Bence, Gawin Gergely. A képről hiányzik: Kiss Gergő és Lóczi Márk.

Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Boldog Donáti Celesztina Óvoda

12/A – 1. sor: Angyalosi Bíbor, Bedő Panna, Boros Janka, Dudora Viktória, Izer Réka, Lóránt Zsolt (osztályfőnök), Kondricz Antónia, Kozma Franciska, Márkus Cintia, Németh Lia, Paulik Mirtill; 2. sor: Simon Filoména, Suri Gabriella, Arany András, Bende Kristóf, Bozsits Márk, Csizmadia Richárd, Dragonits Erik, Erdős László, Gál Botond, Tóth Johanna, Weisz Csenge; 3. sor: Horváth Szabolcs, Hózensteiner Máté, Maurer Kristóf, Nagy Bálint, Novotny Sebestyén, Németh Márk, Szeiler Péter, Tislér Bence, Tuboly Botond.

12/B – 1. sor: Bali Éva, Berner Léna, Dobri Réka, Elekes Boglárka, Gábor Krisztina, Hidasi Bettina, Rácz Andrásné (osztályfőnök), Kovács Virág, Kőhegyi Fruzsina, Mikó Lilla, Mlinarics Johanna, Molnár Anna; 2. sor: Nagy Lili, Németh Anna, Párta Noémi, Rába Vanessza, Tollár Bernadett, Csermák Markó, Hetyésy Máté, Tóth Judit, Vajda Rita, Virth Viktória, Wanke Fiona, Zoványi Anna; 3. sor: Horváth Noel, Hári István, Kator Martin, Kelemen Dávid, Kiss Bálint, Lekics Márk, Marosfalvi Dávid, Szalai Barna, Tótiván Márk, Varga Gergő, Vigh Máté, Végh András.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában