Vén Diák

2020.05.19. 07:00

Zalaegerszeg végzős diákjai 2020-ban – Fotók, névsorok

Mutatjuk Zalaegerszeg 2020-as ballagóit.

Zalai Hírlap

Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium

12/A – 1. sor: Taberbouebt Leila, Hantó Melánia, Billege Anna, Pásztori Teodóra, Bognár Szabolcs (osztályfőnök), Kis Zsófia Aliz, Gyurica Noémi Karola, Hóbár Viktória, Harmath Flóra Rebeka; 2. sor: Kovács Linett, Veiland Fanni Hajnalka, Németh Dorka, Pintér Bettina Katalin, Salamon Dorka, Szita Dorina, Dömők Rebeka Fanni, Hidvégi Benita, Varga Vivien; 3. sor: Varga Dávid, Molnár András, Horváth Martin, Simó Bence Zoltán, Németh Levente, Nagy Bence, Takács Dániel.

12/B – 1. sor: Sági Fanni, Bonczók Lilien, Darázsi Fruzsina Virág, Kocsis Maja, Harmath Vanessza, Gyimesi Katalin (osztályfőnök), Balázs Erik (osztályfőnök), Tamás Réka, Olasz Panna, Német Regina, Tollár Réka Emese, Felső Fanni; 2. sor: Horváth Bíbor, Tóth Flóra Bianka, Kamondi Natália, Varga Lilla Éva, Tóth Annabella, Varga Rebeka, Maurer Vera, Arany Luca, Karsai Réka, Tóth Dóra, Szőke Alexandra, Kozma Kincső, Tállai Emese; 3. sor: Lóránt Ákos Olivér, Csizmár Máté, Tóth Péter, Tóth Roland Botond, Horváth Levente Máté, Valentine Georgia Lesley, Kanti Anna Enikő, Tatár Borbála Anna, Kenéz Dávid, Tóth Zolta Julián, Sylvester Balázs Tibor, Kovács Kristóf.

12/E – 1. sor: Nátrán Dóra, Dervalics Petra, Varga Dorottya, Nagy Liliána, Csallóné Horváth Adrienn (osztályfőnök), Béres Evelin, Vucskó Vera, Varga Panna Diána, Simán Cecília; 2. sor: Zsuppán Dominika, Odonics Alexandra, Molnár Ágnes, Tóth Bianka Mária, Fehér Johanna, Mihály Emese Anna, Czigány Cintia, Kiss Angéla, Belléncs Fanni, Farkas Dorottya, Hegyi Franciska Irén, Lakner Eszter; 3. sor: Kelemen Kristóf, Herold Levente Móric, Tóth Medárd, Schulcz Bence Dávid, Pálfi Patrik, Bencze Ádám, Csonka Balázs, Óházy Bálint, Kiss Levente, Kanti Ádám, Kovács Gergő, Cseszkó Richárd, Godena Gergő.

12/F – 1. sor: Nagy Vivien, Vizsy Cintia, Pass Bianka, Tüske Bíborka Sára, Takács Lili Katalin, Császár Gabriella Eszter (osztályfőnök), Dömötör Dorina, Gyerczán Bettina, Kincses Rebeka, Preisinger Boglárka, Vizler Dóra Zulejka; 2. sor: Ábrahám Nikolett Dalma, Molnár Klementina, Grózner Júlia, Vass Veronika, Horváth Blanka, Kreznár Nóra, Király Bertilla, Gotthárd Dominika, Pap Lolita Vivien, Farkas Hanna Zsuzsanna, Betlehem Dorka, Balogh Boglárka, Király Roberta, Sziládi Anna; 3. sor: Kőmíves Bence, Gál Gergely, Litvai Gábor, Nagy Péter Richárd, Berke Dániel, Málics Marcell, Jenei Péter, Horváth Dárius Kristóf, Magyar Marcell, Császár Ferenc, Grózinger István.

12/K – 1. sor: Antal Médea, Lábodi Flóra Anna, Szabolcs Dorottya, Domján Boglárka, Jandó Janka, Szűcs Klára (osztályfőnök), Bucsi Fanni, Szekeres Jázmin Katalin, Matyovszky Borka, Horváth Sára, Vass Dorottya; 2. sor: Vidovics Miklós Mihály, Szalai Levente, Vörös Gergő, Slezák Barnabás, Pálfi Tamás János, Koltai Kristóf, Fókás Andor Zalán, Papp Bence, Doszpod Ákos Botond, Maurer Kristóf, Srágli Dávid; 3. sor: Csiszár Gergely Gábor, Simon László, Varga Armand Tamás, Maurer Bence, Kónya Dániel, Mód Bence, Tóth Martin Márk, Mike Gergő Benjámin, Bánhidi Alex, Bangó Milán.

Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium

12/A – 1. sor: Iványi Nikolett, Marton Laura, Molnár Nóra, Horváth Aliz, Dr. Bóbics Lilla (osztályfőnök), Berta Borbála, Babolcsay Barbara, Varga Noémi, Hársfa Lídia Virág; 2. sor: Markó István, Nagy Martin, Száraz Dániel, Fekete Sámuel, Kósa Panna, Hoffman Gréta, Kulcsár Kata Lilla, Ujhelyi Fanni, Simon Máté Péter, Varga Levente, Takács Ticián; 3. sor: Cseke Tibor, Jakabfi Bence, Klinger Csaba Dávid, Kocsmár Martin, Földvári Ádám, Adorján Donát, Tóth Kristóf, Szabó Péter, Tállai Gergő, Kalmár Péter; 4. sor: Simon Botond, Lukács Máté, Hegyi Benedek Tamás, Farkas Attila.

12/B – 1. sor: Nagy Henrietta, Kowald Anna, Varga Réka, Aczél Annamária, Berki Veronika Anna, Megyer Júlia Anna, Varju Csenge, Horváth Dalma, Regényi Dorottya Luca; 2. sor: Schmaltzl Laura, Józsa Nikolett, Sabján Fanni, Bölecz Luca, Gombos Luca, Horváth Zsófi, Egyedné Krizmanics Ildikó (osztályfőnök), Somogyi Eszter, Hecker Kíra, Tanner Rebekka Rita, Beczők Dóra, Szelényi Anna; 3. sor: Ács Barnabás, Takács Ádám József, Dormán Ákos, Varga Roland, Németh Ákos, Hegedüs Olivér Márk, Horváth Csaba Bence, Németh Márk, Horváth Bence, Kovács Ákos, Harró Kornél, Varga Dániel, Andor Richárd.

12/N – 1. sor: Csordás Marina Rovéna, Peterka Flóra Anna, Horváth Petra, Sefner Rebeka Zsófia, Major Fanni Napsugár, Kollarics Rebeka, Szekér Sára, Fregán Doroti, Iván Hanna; 2. sor: Bálint Barnabás, Gergály Renáta, Rózsa Sára Anna, Holányi Zsófia, Rosta Maya, Benke Barbara (osztályfőnök), Tóth Boglárka, Bodrogi Bianka, Gellén Virág Veronika, Hadnagy Helga Gréta, Horváth Krisztián Márk, Rudolf Benedek Csaba; 3. sor: Pácsonyi Péter, Czett Mátyás, Molnár Bence, Szalai Bence, Németh Zalán Barnabás, Zumbók Benedek, Cey-Bert Koppány, Szabó Gergő, Veres Kristóf, Nagy Kristóf Mátyás, Dormán Gergő; 4. sor: Németh Valér István, Békési Péter, Schmidt Marcell.

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI

12/A – 1. sor: Fazekas Lilla, Molnár Kitti, Horváth Vivien, Csizmadia Viktória Vivien, Lakics Beatrix (osztályfőnök), Müller Rebeka, Pass Dominika, Csondor Réka; 2. sor: Jugovits Dóra, Szabó Lili Antónia, Shes­takova Yana, Szirkovics Evelin Szilvia, Petánovics Rebeka Erika, Védi Kata, Takács Fanni, Rusz Bettina; 3. sor: Bardon Martin, Bánhidi Sámuel, Habi Dávid, Tóth Gergő, Szép Dorián, Kerese Zsolt Milán, Imre József Márió, Horváth Dávid.

12/B – 1. sor: Salamon Mónika, Szabó Virág, Illés Petra, Varga Bernadett, Kovács Józsefné (osztályfőnök), Péter Dóra, Pető Eszter, Simon Eszter, Horváth Virág Dorina; 2. sor: Pete Csilla Zsuzsanna, Svendor Alexandra, Fölföldi Éva, Bali Dorottya, Varga Dóra, Petánovics Nóra Noémi, Tóth-Papp Anett, Viosz Boglárka, Szeglet Liliána, Laub Lilla Júlia; 3. sor: Tornyos Dominika, Horváth Vanessza, Andrékó Panna, Horváth Luca, Szakács Martin Zsolt, Szakony Márk, Kocsis Lukács, Farkas Boglárka, Szalai Laura Regina. A képről hiányzik: Péntek Fanni.

Zalaegerszegi SZC Csány László Szakgimnáziuma

12/A – 1. sor: Marton Patrícia, Ongai Tímea, Őr Cintia Éva, Horváth Laura, Balázs Krisztina (osztályfőnök), Vigh Jázmin Magdaléna, Molnár Kíra Gitta, Németh Adrienn, Rákos Bettina; 2. sor: Soponyai Viktória, Bagó Linett, Tóth Patrícia, Vlasics Loretta, Göncz Dzsenifer, Csatlós Alexandra Klaudia, Kegyes Napsugár, Pacsai Fanni, Kozma Boglárka, Csonka Anett; 3. sor: Radics Xénia Judit, Mikolics Gréta Kitti, Nagy Alexander, Soponyai Péter, Szabó Gergő, Horváth Bence, Farkas Soma Dániel, Jóna Máté Benedek, Szekér Barnabás, Gotthárd Klaudia, Takács Laura Gabriella.

12/B – 1. sor: Kocsis Karolina, Farkas Noémi, Gosztolai Viktória, Farkas Vivien, Péterfi Mónika (osztályfőnök), Boronyák Bianka, Szabó Víta Norina, Gombos Petra, Benő Kata Zsófia; 2. sor: Kónya Aida, Szakonyi Karolina, Takács Enikő, Mázsa Zsófia Margaréta, Herczeg Virág Anna, Pongrácz Dorina, Horváth Armilla, Takács Lora Laura, Czigány Johanna, Ostrom Eliza, Nagy Fanni, Holli Minka Csilla; 3. sor: Tóth Márk Róbert, Molnár Szabolcs, Pataky Gergő, Szokoly Ádám Noel, Kalamár Szilárd, Horváth Bence, Vincze Marcell, Bekes Gergő.

12/C – 1. sor: Tóth Ábrahám, Turi Diána, Kovács Virág, Könye Attila (osztályfőnök), Kocsis Eszter, Pásztor Dzsesszika, Borsos Violetta; 2. sor: Jakab István, Balogh Miklós Péter, Véber Péter Márk, Életes Márk, Megyesi Ádám Levente, Fehér Csongor, Németh János Márk, Boncz Bence, Olasz Ákos; 3. sor: Tamás Tibor, Tóth Attila Martin, Kollár Gergő, Rigó Zsolt, Borsos Bence, Rácz Marcell, Sipos Erik, Ágh László, Brender Szilárd.

12/D – 1. sor: Ujj Benjámin, Csonka Áron, Kiss Bence Gábor, Papp Zoltán Márk, Tüske Balázs (osztályfőnök), Jordán Dominik, Iszak Péter, Tar Zsolt, Gút Dávid Bendegúz; 2. sor: Czifra Máté Zoltán, Hollósi Tamás, Zalavári Benedek, Lutter Bence, Bekő Bence, Széll Kristóf, Karakai Patrik, Horváth Martin Péter; 3. sor: Fülöp Márk, Köcse Márton, Horváth Barnabás, Peszleg Márton, Fullér Soma Tamás, Kovács Attila, Kovács Kolos, Miklós Zoltán, Farkas Valter.

Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

12/A – 1. sor: Lelkes Luca Eszter, Varga Bianka, Oswald Noémi Fanni, Egyed Szofi, Horváth András (osztályfőnök), Kovács Réka, Tóth Cintia Kitti, Varga Vivien, Ábrahám Bettina Mária; 2. sor: Kovács Kristóf, Kakas Szilveszter, Szabó Anna Krisztina, Lendvai Szabina, Módos Fanni, Horváth Petra Virág, Laczik Alexandra, Pósza Veronika, Bodorkós Mátyás, Borbély Marcell; 3. sor: Vonyó Bence, Marth Bence, Gaál Levente, Roncs Alex, Boa Gergő, Tóth László, Gyuk Bendegúz, Kocfán Ákos.

12/B – 1. sor: Tóth Klaudia, Nagy-Gellén Csenge, Csizmadia Lili, Patkó Krisztián (osztályfőnök), Pezzetta Lujza, Ács Viktória, Kovács Réka Hajnalka; 2. sor: Kovács Levente, Kósi Ádám Ferenc, Gerbely Kamilla, Bakos Boglárka Krisztina, Bagonyai Bende László, Kovács Levente Ákos; 3. sor: Baki Florentin Zoltán, Tóth Áron Levente, Horváth Ákos, Mór Máté, Csergő Olivér László, Tompos Dávid.

12/C – 1. sor: Magyar Izabella, Horváth Liliána Lilla, Pető Csenge, Pék Edit (osztályfőnök), Sipos Sára, Vatali Réka, Hajdu Anna Krisztina; 2. sor: Illés Bálint, Cziklin Evelin, Rada Anna Emma, Podlovics Réka, Szigeti Brigitta, Sövegjártó Blanka, Németh Vanda, Péter Krisztina, Csákány Zsuzsanna, Sólyom Péter Márk; 3. sor: Dala Bence, Salamon Barnabás, Molnár Péter, Járányi-Tóth Barnabás, Födemes Zoltán, Rácz Tibor.

Zalaegerszegi SZC Ganz Ábrahám Szakgimnáziuma

12/A – 1. sor: Domján Tamás Máté, Mátyás Martin, Ott Márton, Kovács Kevin, Baksa Máté, Kurucz Máté, Ulbert Péter, Farkas Tamás, Kiss Kristóf; 2. sor: Esztergályos Ákos, Ulbert Fülöp, Németh Miklós, Varga Róbert Balázs, Beviz Katalin (osztályfőnök), Vojtovicz Máté, Czotter Márk, Gaál Milán, Tóth Martin; 3. sor: Takács Gergő Norbert, Németh Márk, Illés Benedek, Nagy Marcell, Bedő Bálint, Büki Patrik, Dézsenyi Adrián Péter, Horváth Máté; 4. sor: Molnár Bálint, Biró Dominik, Belső Renátó, Keskeny László.

12/B – 1. sor: Kocsis Martin, Hidasi Patrik, Varga Kristóf, Péntek Zóra (osztályfőnök), Dóra Gina Glória, Bogdán Dominik, Olasz Tamás Gergő, Simon Martin; 2. sor: Csányi Krisztofer, Takács Bálint, Szabó Dominik, Horváth Bence, Jambrits Szilárd, Szolnok Roland, Dávid László, Kaszás Kristóf; 3. sor: Fehér Martin, Markotán Máté, Pálla Gergő, Ferkel Dominik, Csatordai Csaba, Rubos Kende. A képről hiányzik: Csiza Virág, Druzsin Martin Patrik, Szinay Bendegúz Keresztély.

12/C – 1. sor: Végh Dóra, Paál Dorina, Budai Dóra, Nyakas Dóra, Hartman Nikolett, Soós Vivien, Pecsics Anett Virág, Deák Tímea, Császár Kinga; 2. sor: Szabó Marcell, Németh Martin, Antal Tamás, Takács Olívia (osztályfőnök), Biró Laura, Tóthné Ekler Hajnalka (osztályfőnök), Major Róbert, Németh Norbert, Mónok László; 3. sor: Orsós Adrián Tibor, Koroknyai Dominik Márk, Fábián Kristóf, Dóczi Bálint, Horváth Ákos, Németh Adrián Alex, Novák Bálint.

12/D – 1. sor: Sárosi Ákos, Nagy Márk, Gőcze Dominik, Polmüller Szabolcs, Berke Adrián, Muzsi Róbert Márk, Kulcsár Ákos, Balogi Ákos Benjámin, Paksa Máté; 2. sor: Jakab Jácint, Köcse Bence Ákos, Kozák Hajnalka, Kaczor Kitti, Vucskóné Talabér Tünde (osztályfőnök), Sütő Dorina, Péter Letícia, Kósa Krisztina, Lengyel Martin; 3. sor: Kovács Bertalan, Melles Bálint, Németh Patrik Márk, Peresztegi Attila.

Zalaegerszegi SZC Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

12/C – 1. sor: Födő Liza, Pintér Hanna, Rakos Szilvia (osztályfőnök), Békési Tamás (osztályfőnök), Bencsics Barbara, Horváth Boglárka; 2. sor: Pem Tímea, Piskor Dóra, Szendrői Sára, Velő Dominika, Zsohár Krisztina, Györkös Edina; 3. sor: Gyémánt Enzo, Simon Gergő, Lukács Bálint, Horváth Csaba, Srágli Dániel, Szombathelyi Trisztán.

12/D – 1. sor: Varga Amanda, Németh Brigitta, Luif Ferenc (osztályfőnök), Török Laura Luca, Hermán Rebeka; 2. sor: Tóth Cintia, Forintos Barbara, Wettstein Armand, Büki Dávid Tivadar, Borbély Máté Gergő, Viola Kitti, Körmöczi Dóra Angelika, Benkő Dominika.

Zalaegerszegi SZC Deák Ferenc Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

12/A – 1. sor: Udvari Viktória, Kozári Csenge, Kocsis Délia, Pálffy Lívia (osztályfőnök), Kiss Zsófia, Kocsis Dóra, Pirigyi Petra; 2. sor: Szekeres Viktória, Szommer Melissza, Velő Patrícia, Kondor Dorina, Török Boglárka, Reseterics Barbara, Dukai Lilla, Dukai Réka, Jákli Laura, Sági Kíra, Horváth Vivien; 3. sor: Bicsák Patrícia, Berta Boglárka, Kanizsai Anna, Berceli Tifani, Molnár Vanda, Nagy Virág, Varga Liliána, Tompos Fanni, Raffai Fanni.

12/B – 1. sor: Kiss Dorina, Forgács Cintia Virág, Borsos Réka, Szekér Zsuzsanna (osztályfőnök), Györe Jázmin Judit, Palkovics Nikolett, Tóth Kitti; 2. sor: Kovács Sándor, Jakobovics Hajnalka, Horváth Laura, Jakab Vanessza, Salamon Dorina, Németh Kornélia, Nagy Dalma, Győrfi Dominik; 3. sor: Tavasz Tibor, Karvalics Tamás, Kemes Máté, Gecseg Péter Pál, Vizsy Máté, Szabó Bence, Németh André, Bakos Alex.

12/E – 1. sor: Vámosi Angyalka, Tamás Dóra, Kuczkó Nikolett Anna, Ladola Liliána, Szakonyi Edit (osztályfőnök), Boros Vanessza Anna, Kiss Sára, Lajos Petra, Pallag Hanna, Szabó Petra; 2. sor: Bencze Éva, Tóth Johanna, Tuboly Andrea, Osvald Georgina, Kovács Orsolya, Tóth Dorina Viktória, Horváth Evelin Piroska, Magyar Patrícia Angéla, Miklós Dominika, Kovács Klaudia, Tasnádi Réka, Kirnbauer Benita Cintia, Mészáros Rebeka Luca; 3. sor: Németh Viktória, Szőke Réka, Németh Dóra, Pintér Anna, Anti Dóra, Simon Zsolt, Bagó Lilla, Kulcsár Eszter, Horváth Natália, Németh Cintia, Molnár Dzsenifer.

12/L – Szekeres Ákos, Szántó Marcell, Balogh Szilárd, Abért Márk, Gyulasi László (osztályfőnök), Reichert Zoltán, Kiss Ádám, Pungor Milán, Szökrönyös Zoltán.

Zalaegerszegi SZC Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

12/G – 1. sor: Gesztelyi-Nagy Georgina Krisztina, Orsós Bianka Klaudia, Szijártó Fanni, Kárpáti Zoltánné (osztályfőnök), Szendi Boglárka, Szakter Alexandra, Varga Katrin; 2. sor: Lukács Lili, Pete Vivien, Tompos Petra Noémi, Varga Natália, Bangó Lilla, Pál Alexandra Viktória, Szegletes Zsófia Szabina, Vizeli Zsuzsanna; 3. sor: Földi Gergely, Pete Richárd, Sárközi Dániel, Mihalcsik Adrián Ferenc, Horváth Dominik, Tóth Patrik.

12/H – 1. sor: Röss Márton Balázs, Patona Patrik, Vizsi Árpád, Pesti Mária (osztályfőnök), Szalai Bence, Miklós Gábor, Kolompár Norbert; 2. sor: Román Olivér, Horváth Zsombor, Simon Gábor, Nagy Richárd Tamás, Kadlovics János Kevin, Vörös Martin, Szabó Zsombor Miklós; 3. sor: Kovács Bálint, Harka Patrik, Horváth Bendegúz, Kulják Márk, Molnár Márkó.

13/T – 1. sor: Márkus Ildikó Regina, Soós Adrienn, Borbély Elizabet, Pázsit Zsuzsanna (osztályfőnök), Szmodics Eliza, Kovács Fanni, Czimber Patrícia; 2. sor: Legárt Letícia, Varga István, Sipos Ádám Attila, Fülöp Kristóf, Baki Barnabás, Farádi József, Pesti Máté Zoltán, Kondákor Péter, Horváth Alexandra; 3. sor: Simon Márk, Kulcsár Martin, Kovács Bálint, Nadrai Dávid. A képről hiányzik: Földi Bianka, Kámán Szabolcs, Szabó Tamás.

Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szak­gimnáziuma és Szakközépiskolája

12/A – 1. sor: Ujj Bence, Juhász Ferenc, Monda Eszter, Doma Ágota (osztályfőnök), Pintér György, Bőszén Zoltán; 2. sor: Mikola Pál Martin, Feiler Gergő Ferenc, Málics Bálint Sándor, Borda Bence Sándor, Bokor Zoltán, Papp Reginald, Kovács Jácint; 3. sor: Vincze Gábor, Kámán Richárd, Vass Balázs András, Guitman Bertalan, Erős Márton, Bazsika Levente.

12/B – 1. sor: Ruszin Szabolcs, Gyémánt Martin Márk, Horváth Szilveszter Antal, Péter Imre (osztályfőnök), Németh Dzsesszika, Füzék Árpád Barnabás, Merse Gergely, Ács Krisztián Zsolt; 2. sor: Németh Bence, Matola Róbert, Mándli Dominik, Boros Krisztián, Helter László Antal, Lóránt Barna Bendegúz, Hierat Felix Maximó, Kovács Mátyás Péter.

 

Ezek is érdekelhetik