Okosotthon a felső kategóriából

2025.04.27. 12:00

Ha van 500 milliója, máris Öné lehet a Balaton egyik legszuperebb háza (képgaléria)

Eladásra kínálnak egy páratlan adottságokkal rendelkező, kétszintes családi házat Balatonalmádi Vöröshegy városrészének csendes utcájában.

Ha van 500 milliója, máris Öné lehet a Balaton egyik legszuperebb háza (képgaléria)

Forrás: Ingatlanbazár.hu

A házban a világítás, a szellőztetés, a klíma, a padlófűtés, a biztonsági rendszer és még a zsaluziák is távolról vagy hangvezérléssel irányíthatók. Az alsó szinten tágas nappali-étkező-konyha kapott helyet, valamint két szobával és fürdővel egy külön vendégrész is található itt, de a kétállásos, elektromos kapus garázs sem maradhatott el. A felső szinten szülői és gyerek hálóegységek, saját fürdők, gardróbszoba, valamint egy panorámás terasz szolgálja a kényelmet. A parkosított udvar automata öntözőrendszerrel, feszített víztükrű medencével és gyermekjátszótérrel teszi teljessé az élményt.

További képek és részletek a veol.hu oldalán.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a zaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!