Lengyelország

2022.06.27. 18:27

Bodor Péter Európa-bajnok a motorcsónakosok F-250-es kategóriájában

A hazai szövetség tájékoztatása szerint a tavaly világbajnok, a vb-pontversenyben idén is éllovas Bodor a négyfutamos Eb-t nagy küzdelemben nyerte meg az olasz Max Cremona és a brit Wayne Turner előtt.

Bodor Péter Európa-bajnoki címet szerzett a motorcsónakosok F-250-es géposztályában a lengyelországi Zninben.

Az F-500-asoknak ugyanott világbajnoki futamot rendeztek az elmúlt hétvégén, ebben az első versenyen diadalmaskodó Havas Attila több technikai meghibásodás miatt az ötödik helyen zárt, míg Csákó Ferenc a kilencedik helyet szerezte meg.

A vb-programban hat állomás szerepel, legközelebb a svédországi Morában szállnak vízre a versenyzők.

Borítókép: facebook