2011.09.15. 14:45

Zalaszentiván - Simon Károly a meccs szünetében állt fel a kispadról! (frissítve)

A megyei II. múlt heti mérkőzésein több érdekes eredmény is született, ilyen volt többek között északon a Police-Ola vonyarci sikere, vagy délen a Letenye klasszikus 6-3-as győzelme a Felsőrajk ellen. Utóbbi mérkőzés érdekessége, hogy a Letenyében Adorján lőtte mind a 6 gólt! A Gyenesdiás-Zalaszentiván meccs pikantériáját pedig az hozta, hogy a szünetben Simon Károly edző felállt a kispadról... Eredmények:

Urbanics Pál

Vonyarcvashegy SE - Police-Ola LSK 0-1 (0-0)

Vonyarcvashegy, 100 néző. Jv.: Kozma József (Csóra Szabolcs, Martinecz László)

Vonyarcvashegy SE: Nagy István - Páncsics István, Molnár Attila, Balogh Gergely, Cser Ferenc (Szeles Patrik), Gelencsér Gyula, Lichtenberger Gábor (Zsohár Balázs), Lajtai Roland, Gáti Zsolt, Kovács Péter (Barcza Zoltán), Szalma László. Edző: Lajtai Roland.

Police-Ola LSK: Major Gábor - Domján Gábor, Némethi József, Kovács Benjamin, Terbe Krisztián, Takács András (Cserép Dániel), Zsuppán Krisztián, Toplak Balázs, Kovács Balázs (Gángó András), Luki Szabolcs, Horváth Tamás (Szalay Zoltán). Edző: Keskeny László.

77. perc - A vendégek szereztek labdát a félpályánál, és indították Horváthot, aki kilépett a védők között és a kapuba lőtt. 0-1

A hazai csapat akarata érvényesült az egész mérkőzésen, azonban míg ők kihagyták lehetőségeiket, addig a vendégek első lehetőségükből gólt szereztek, és szervezett játékukkal sikerült előnyüket megőrizni.

Jók: hazaiaktól senki, ill. Major, Horváth

Ifjúsági: Vonyarcvashegy SE-  Police-Ola LSK 2-3 (2-3)

Gyenesdiás Kinizsi SK – Zalaszentiván SE 3-2 (2-2)

Gyenesdiás, 130 néző Jv.: Vidéki A. (Gerencsér G., Balogh K.)

Gyenesdiás: Horváth B. - Nagy (Gombár), Hegyesi, Kubicsek, Mosdósi, Tasi (Csanaki), Rédei P. (Majsa), Beke, Aranyics (Szigeti), Durgó (Majtász), Purt. Edző: Durgó Miklós.

Zalaszentiván: Blaskovics D. - Udvardi András, Büki (Dömötör), Hideg, Csiszár Z., Udvardi Attila (Németh M.), Blaskovics T. (Rumi), Kecskés, Mészáros, Tóth M., Szilasi. Edző: Simon Károly.

Jó iramú, gólokban gazdag első félidőt láthattak a mérkőzésre kilátogató szurkolók, a második félidőben inkább az „akarat” dominált - s ebből a hazaiak jöttek ki jobban. Ezen a mérkőzésen a kék szerelésben játszó vendégek nemcsak a három pontot veszítették el, hanem - információink szerint - az edzőjüket is:  az egykori NB 1-es labdarúgó, Simon Károly „Csopek”, a mérkőzés szünetében állt fel a kispadról

Horváth László tudósító kollégánktól kapott legfrisebb információ szerint Simon Károly marad a szentiváni kispadon - remélve, hogy egy-két játékos változtat a pályán és azon kívüli "hozzáállásán"...

Gólszerzők: Purt (2), Rédei, illetve Udvardi András (2)

Ifjúsági: Gyenesdiás SK - Zalaszentiván SE 0-3 (0-1) - megjegyzendő: a vendégek 360 perce nem kaptak gólt!

Z-Line Stúdió Bödei SE - Csácsbozsok-Nemesapáti SE 2:2 (0:0)

Böde, 120 néző. Jv.: Vass Zs. (Cserfő Gy., Liplin M.Z.)

Z-Line Stúdó Bödei SE: Beledi - Anti, Darabos, Frigy (Halász), Lugosi (Horváth), Nagy, Papp, Palkó, Péter, Toplak (Garamvölgyi), Mileji

Csácsbozsok-Nemesapáti: Sinkó - Fajt, Somogyi, Zsédely, Balázsi, Tóth, Rédei (Káli), Szeglet, Bálint, Horváth, András (Kovács)

50.perc - Gyorsan elvégzett kis szabadrúgás után Rédei lőtt kapura, a labda a kapufáról a hálóba csorgott. - 0:1

55.perc  - Baloldali beadás után Balázsi lőtt a hálóba - 0:2

63.perc - Nagy P. remek átadását Papp vágta védhetetlenül a hálóba - 1:2

72.perc - Toplak tört be a 16-oson belülre védője csak buktatni tudta, 11-es. A büntetőt Horváth magabiztosan értékesítette. - 2:2

94.perc - Papp kitűnő ütempasszát Halász higgadtan gurította a hálóba, a találatot a játékvezető érvénytelenítette.

Az eredmény a meccs képe alapján teljesen reális. Gól nélküli első félidő után a vendégek kétgólos előnyre tettek szert, azt hitték már megnyerték a mérkőzést, de a hazai "újonc" gárda küzdeni akarásból, illetve lelkesedésből ismét jelesre vizsgázva döntetlenre mentette a mérkőzést.

Jók: Beledi, Anti, Mileji, Toplak, Péter illetve a vendégektől senki

Ifjúsági: Z-Line Stúdó Bödei SE - Csácsbozsok-Nemesapáti 1:6 (0:3)

Zalaapáti SE - FC Keszthely Milefa 2-1 (0-0)

Zalaapáti. Jv.: Kustán Csaba

Zalaapáti: Szökröny - Németh T. (Pozsegovits M.), Tóth, Popper, Horváth, Jeles, Tompa, Nemes, Mede, Bereczki, Németh M. (Tornyos)

Keszthely: Tóth R. - Gelencsér, Szabó, Nagy (Szalai), Bedő, Fekete, Hudop, Tompos, Vida (Tóth Á.), Hegedűs (Németh), Takács

Gólszerzők: Pozsegovits M., Nemes, ill. Szalai

AF Páterdomb LSC - Várvölgy FC 6-1 (4-1)

Zalaegerszeg. Jv.: Földszin Attila

Páterdomb: Bucsics - Gyenese R., Horváth R. (Tóth), Gyenese T., Turi, Farkas R., Révész (Horváth A.), Csikós, Milics, Farkas (Rettegi), Gazdag (Bita)

Várvölgy: Szabó (Sényi) - Székely, Benke, Czimondor, Polgárdi, Torma, Pacsi (Udvari), Vass, Szi-Márton (Nyári), Cserép, Pintér

Gólszerzők: Farkas, Milics, Gazdag (2), Révész, Gyenese T.

Sármellék FC - Vasboldogasszony LSC 4-0 (2-0)

Sármellék. Jv.: Szente Róbert

Sármellék: Hajba - Zanati, Antal, Nagy, Hunyadi, Horváth, Bojt, Bonyai, Csiszár (Baumgartner), Kiss, Magas (Tasner)

Vasboldogasszony: Gál - Dalla, Laska, Horváth, Karcsics Á., Németh, Vincze, Farkas, Bertók, Gerencsér, Karcsics D.