Foci

2008.04.29. 02:28

Villognak a nagykutasiak

Nagykutas (bl) - A női labdarúgó NB II-ben a Nagykutas Filinger Trans Budapesten nyert a Hegyvidék gárdája ellen.

Bóbics László

Nagykutas: Kiss - Guitprecht, Varga, Tóth, Pete - Gáspár, Soproni, Vincze - Végh, Tihanyi, Nagy. Edző: Halász László, Vincze Sándorné.

A zalaiak kezdtek jobban és Vincze szöglete után Nagy fejelt a hálóba, 0-1. A vendéglátók a 44. percben egyenlítettek. Az 56. percben egy szép támadás végén újra Nagy zörgette meg a hálót, 1-2. Nyílt, nagy iramú játékot láthatott a közönség. Mindkét oldalon voltak gólszerzési lehetőségek. A hajrában, Végh egy gyors kontra után állította be a végeredményt, 1-3.

Szombaton 15 órakor a Nyíregyházát fogadják a kutasiak.